מי אנחנו

שירות אמין, אדיב ומקצועי! אנו במשחק ומחשבה מאמינים שזה הסוד שמשאיר אותנו בתחום כבר כמעט ארבעים שנה. משחק ומחשבה הוקמה בירושלים בשנת 1977 וכבר מאז אנו גאים לתת שירות לעשרות גני ילדים, מוסדות חינוך והורים בירושלים והסביבה ועכשיו בכל הארץ.

הניסיון שצברנו עם השנים הפך את מחלקת האומנות והיצירה, מחלקת הריהוט והמשחקים והמחלקה העונתית שלנו להיות מהמקצועיות והמובילות בתחום.  

המחלקה העונתית שלנו נותנת מענה לגני ילדים ומוסדות חינוך בנושא החגים השונים, עונות השנה ונושאים שונים סביב מעגל השנה תוך למידה והבנה של הנושאים השנתיים ותרגומם לתכנים ועבודות.

הייחוד במחלקת היצירה שלנו הוא המחשבה “מחוץ לקופסא”, היכולת לחדש ולמצוא חומרים מעניינים ומגוונים לעבוד איתם. התאמת העבודה וסוגי החומרים לגילאי הילדים והמחשבה על התהליך בשילוב עם רעיונות מקוריים ויצירתיים הם אלו שבסופו של דבר מביאים לתוצר מוגמר שילד מתגאה בו וגם הגננת.

מחלקת המשחקים מציעה מגוון רחב של משחקי חשיבה, משחקי עץ, משחקי הרכבה מותאמים לגילאים ואתגרים שונים. הכנה לכיתה א’, בעיות מוטוריות וריפוי בעיסוק הינם חלק מהדברים בהם ניתן לטפל דרך המשחק וההכוונה הנכונים. 

במשך שנים של עבודה בשטח למדנו להכיר את צרכי המוסדות, הגנים וההורים ואנו מעבירים בשמחה את הניסיון הרב שצברנו ללקוחותינו דרך בחירה במוצרים איכותיים ואמינים, עבודה מול הספקים המובילים בתחום וחידוש רציף של המשחקים והחומרים. 

בין לקוחותינו נמנים עיריות, מתנ”סים, מעונות יום, גני ילדים, בתי ספר כמובן אלפי הורים, דודים וסבים.